MS Project

MS Project

Szkolenie e – learning poziom zaawansowany. Naucz się jak poprawnie monitorować projekty.

e-LearningE-learning ProjectPolecanePopularne

Czas trwania: 8 lekcji, 71 minut nagrań video

Poziom zaawansowany

Szkolenie e-learningowe MS Project na poziomie zaawansowanym stanowi zwięzłe zapoznanie z zaawansowanymi możliwościami MS Project. Szkolenie dedykujemy osobom, które pracują już w MS Project. Jeśli dopiero rozpoczynasz pracę z MS Project odpowiednim szkoleniem będzie MS Project – poziom podstawowy.

 

Nasze szkolenie to 8 praktycznych lekcji dotyczących zaawansowanych aspektów tworzenia i monitorowania projektów jak np. konsolidowanie projektów, rozkłady pracy czy też bilansowanie zasobów.

 

Szkolenie e-learningowe MS Project na poziomie zaawansowanym pozwala Ci uczyć się w dowolnym czasie i miejscu. Każdą z 8 dostępnych lekcji możesz uruchamiać dowolną liczbę razy w okresie dostępu do kursu (60 dni).

 

rozwiń

Jeśli wolisz przyswajać wiedzę z trenerem podczas szkoleń stacjonarnych – sprawdź nasze terminy szkoleń otwartych. Po ukończonym szkoleniu otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim oraz angielskim. Poniżej możesz sprawdzić z jakich modułów składa się szkolenie oraz czego dotyczy ramowo każda lekcja.

Moduły:

 • Wstęp do kursu

  • Lekcja 1

   2 minuty
 • MS Project - poziom zaawansowany

Opieka Mentorska

Opieka mentorska

Dbamy o naszych uczestników również po zakończeniu szkolenia. Po szkoleniu zostaniesz objęty przez nas 90-dniową opieką mentorską. Jak działa opieka mentorska? – Będziesz mógł skontaktować się z dedykowanym trenerem w celu otrzymania pomocy przy rozwiązywaniu zadań z podręcznika lub napotkanych podczas codziennej pracy jeśli ich zakres mieści się w ramach zakresu szkolenia. Trener zasugeruje możliwe scenariusze rozwiązań oraz wskaże odpowiednie zasoby niezbędne do znalezienia właściwej drogi rozwiązania problemu.

Cena szkolenia:

99,00 zł
Ponad 671 przeszkolonych osób Zapisz się teraz

Cena szkolenia zawiera:

 • Dyplom
 • Opiekę mentorską
 • Video
 • Dostęp do e-learningu

Certyfikat ukończenia szkolenia dla uczestników

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia oznaczający pełne przyswojenie wiedzy.

napisz do nas!

Kurs był super.