Power Query

Power Query

e-LearningE-learning ExcelE-learning Power Query

Czas trwania: 4 h 30 min

Poziom podstawowy

Power Query przebojem przedostało się do narzędzi ze stajni Microsoft – do Excela i Power BI. To narzędzie, dzięki któremu możesz uprościć swoją pracę i zautomatyzować czynności. Co więcej – nie musisz uczyć się zaawansowanych i skomplikowanych formuł, aby pracować z tym narzędziem. Zdecydowaną większość czynności uda Ci się „wyklikać z interfejsu”. Jeśli trafiłeś tutaj przypadkiem i nie wiesz jeszcze czym jest Power Query – zerknij na naszego bloga: tutaj
Wiedza ze szkolenia e-learningowego Power Query będzie dla Ciebie użyteczna jeśli pracując z Excelem lub Power BI.

rozwiń

Szkolenie e-learningowe Power Query to szkolenie z cyklu „up and running”, a więc szkolenie, które poprowadzi Cię od podstaw pracy z Power Query poprzez jego bardziej zaawansowane funkcje.
Podczas szkolenia zapoznamy Cię z edytorem Power Query i pokażemy jak wykorzystując graficzny interfejs wykonywać zaawansowane operacje. Dowiesz się jak pracować z danymi, przekształcać je („naprawiać”), jak rozwiązać typowe problemy (kropki zamiast przecinków w danych, daty w złym formacie i inne). Pokażemy Ci podczas kursu e-learningowego jak pobierać do Excela dane z plików .pdf, .csv, .txt, .xlsx…
Po ukończonym szkoleniu e-learningowym z Power Query będziesz w stanie samodzielnie pobierać dane z różnych źródeł i przygotowywać je do dalszej analizy np. w tabelach przestawnych.
E-learning Power Query dedykujemy wszystkim użytkownikom Excela i Power BI, którzy pracując napotykają się na konieczność budowania formuł, łączenia i przekształcania danych. Wykorzystując Power Query i wiedzę z kursu e-learningowego będziesz w stanie wykonać wiele czynności prościej niż np. z użyciem wbudowanych narzędzi czy też VBA.

Moduły:

Opieka Mentorska

Opieka mentorska

Dbamy o naszych uczestników również po zakończeniu szkolenia. Po szkoleniu zostaniesz objęty przez nas 90-dniową opieką mentorską. Jak działa opieka mentorska? – Będziesz mógł skontaktować się z dedykowanym trenerem w celu otrzymania pomocy przy rozwiązywaniu zadań z podręcznika lub napotkanych podczas codziennej pracy jeśli ich zakres mieści się w ramach zakresu szkolenia. Trener zasugeruje możliwe scenariusze rozwiązań oraz wskaże odpowiednie zasoby niezbędne do znalezienia właściwej drogi rozwiązania problemu.

Cena szkolenia:

149,00 zł
Ponad 103 przeszkolonych osób Zapisz się teraz

Cena szkolenia zawiera:

  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Opiekę mentorską
  • Certyfikaty ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia dla uczestników

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia oznaczający pełne przyswojenie wiedzy.

napisz do nas!