FAQ - old

Najczęściej zadawane pytania

 

 1. Jak długo Imperium Szkoleniowe istnieje na rynku i jakie ma doświadczenie szkoleniowe?
 2. Gdzie odbywają się zajęcia?
 3. Kto prowadzi zajęcia?
 4. Ile osób bierze udział w kursie?
 5. W jakich godzinach odbywają się zajęcia?
 6. Z jakich materiałów skorzystam w trakcie zajęć?
 7. Czy muszę posiadać własny sprzęt komputerowy?
 8. Czy otrzymam certyfikat ukończenia zajęć?
 9. Czy jest możliwość otrzymania certyfikatu w języku angielskim?
 10. Czym jest oferowana Gwarancją Przyswojenia Wiedzy?
 11. Na jakim poziomie zaawansowania przeprowadzane są szkolenia z programów należących do pakietu MS Office?
 12. Czy istnieje możliwość zamówienia szkolenia spoza standardowej oferty?
 13. Czy istnieje możliwość zamówienia tekstu sprawdzającego znajomość wybranego programu?
 14. Czy mogę liczyć na dodatkową pomoc merytoryczną, jeśli wykupiłem szkolenie e-learningowe?
 15. Co wyróżnia ofertę dla firm?
 16. Czy istnieje możliwość skorzystania dofinansowania na przeszkolenie pracowników?
 17. Czy istnieją zniżki w przypadku zapisania się na szkolenia większą grupą?
 18. Co się dzieje, jeżeli w trakcie nieprzewidzianego wydarzenia nie będę mógł kontynuować kursu? Czy mogę dokończyć go w innym terminie?
 19. Czy oferujecie szkolenia zamknięte dla firm?
 20. Czy istnieje oferta szkoleń indywidualnych?
 21. Czy kurs dla początkujących skierowany jest również dla osób, które nigdy wcześniej nie używały danego programu i wymagają nauki od podstaw?
 22. Czy jeżeli poszukuję szkolenia excel dotyczącego bardzo specyficznego obszaru, mogę liczyć na szkolenie, które poruszy wybrany przeze mnie temat?
 23. Czy szkolenie ukończone jest testem, dzięki któremu mogę sprawdzić ile informacji przyswoili moi pracownicy i jak skuteczne było szkolenie?
 24. Jaki jest limit grupy biorącej udział w szkoleniu?
 25. Czy można otrzymać fakturę za szkolenie dla pracowników?
 26. Zakupiłem szkolenie e -learningowe, niestety nie mogę odnaleźć plików ćwiczeniowych. Gdzie mogę je znaleźć?
 27. Czy po szkoleniu e – learningowym otrzymam certyfikat?
 28. Dokonałem zakupu szkolenia e – learningowego poprzez płatność Pay-U, kiedy mogę spodziewać się dostępu?
 29. Czy na koniec szkolenia e – learningowego jest test sprawdzający zdobyte umiejętności?
 30. Jak długo będę miał dostęp do kursu e-learning od momentu wpłynięcia środków za kurs?
 31. Firma, w której pracuję chciałaby opłacić dla mnie dostęp do kursu e-learning i potrzebuje FV przed zakupem. Czy istnieje taka możliwość?
 32. Czym różni się szkolenie zdalne od szkolenia stacjonarnego?
 33. Jak należy przygotować się do szkolenia zdalnego?
 34. Przez jaką platformę są prowadzone szkolenia zdalne?

1. Jak długo Imperium Szkoleniowe istnieje na rynku i jakie ma doświadczenie szkoleniowe?

Imperium Szkoleniowe działa na rynku usług edukacyjnych od lutego 2010 roku. Powstało jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku dotyczące przystępnie prowadzonych szkoleń IT. W trakcie działania firmy rozszerzyliśmy wachlarz szkoleń o szkolenia z Excela, programowania, grafiki multimedialnej czy też bezpieczeństwa informacji. Imperium Szkoleniowe miało okazje uczestniczyć w jednym z największych projektów doradztwa IT dla administracji publicznej (ponad 2000h doradztwa). W trakcie ponad 11 lat działalności zorganizowaliśmy przeszło 4500 szkoleń i przeszkoliliśmy ponad 25000 osób. Realizowaliśmy szkolenia dla firm z niemalże każdego sektora gospodarki. Nasze bogate doświadczenie poparte zostało licznymi referencjami, które możecie zobaczyć tutaj.

2. Gdzie odbywają się zajęcia?

Szkolenia stacjonarne otwarte prowadzimy w siedzibie naszej firmy w Warszawie, na ul. Piaskowej 4. Dysponujemy 4 klimatyzowanymi salami szkoleniowymi umożliwiającymi komfortowe zdobywanie wiedzy. Na kursantów czeka zawsze świeża kawa i poczęstunek – tak, aby zdobywanie wiedzy przebiegało w optymalnych warunkach. Do naszej siedziby w Warszawie możecie Państwo dojechać wieloma środkami komunikacji miejskiej. Znajdujemy się zaledwie 2 przystanki od stacji metra Dworzec Gdański. Dojazd z centrum tramwajem zajmuje mniej niż 15 minut. Szkolenia zamknięte prowadzimy w dowolnym miejscu. Mieliśmy okazję pracować w całej Polsce oraz kilku krajach Unii Europejskiej.

3. Kto prowadzi zajęcia?

Szkolenia prowadzone są przez najlepszych i doświadczonych instruktorów. Szkolenia IT często prowadzone są przez trenerów posiadających tytuł MCT (Microsoft Certfied Trainer), jak również MOS (Microsoft Office Specialist Master). Pracujemy wyłącznie z doświadczonymi trenerami. Jeśli szukasz pracy jako trener i możesz udokumentować doświadczenie – aplikuj do nas! Przygotuj się, na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdzimy Twój sposób pracy z grupą szkoleniową oraz gruntownie przetestujemy Twoją wiedzę w temacie szkolenia. Pracujemy tylko z najlepszymi trenerami.

 

4. Ile osób bierze udział w kursie?

Przeciętna wielkość grupy szkoleniowej to 6-8 osób. Maksymalna wielkość grupy w przypadku szkolenia otwartego to 12 osób. Taka liczba gwarantuje nam możliwość indywidualnego kontaktu trenera z każdym z uczestników. Jeśli interesuje Cię przeprowadzenie szkolenia w większej grupie – napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę na szkolenie. Możliwe, że uwzględnimy w niej prowadzenie szkolenia przez 2 trenerów jednocześnie (trener prowadzący oraz wspomagający). Szkolenia/prelekcje – np. bezpieczeństwo informacji w IT prowadzimy w grupach maksymalnie 25-osobowych.

5. W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Szkolenia otwarte realizujemy w godzinach 8:30-16:00. W czasie szkolenia uwzględniamy przerwy kawowe oraz przerwę obiadową. Szkolenia zamknięte realizujemy w dowolnych godzinach. Jeśli pracownicy muszą np. dojechać na szkolenie z innego miasta, możemy rozpocząć szkolenie później. Jesteśmy elastyczni w kwestii ustalania terminów oraz agendy szkoleń.

6. Z jakich materiałów skorzystam w trakcie zajęć?

Zawsze otrzymasz od nas podręcznik szkoleniowy, który pomoże Ci utrwalić wiedzę zdobytą podczas szkolenia. Jest on również świetną „ściągawką” w realnej pracy, dzięki której będziesz mógł szybko i łatwo odnaleźć najważniejsze zagadnienia. Podczas szkolenia otrzymujesz również od nas materiały piśmienne (notatnik + długopis). Na niektórych szkoleniach czekać na Ciebie będą również niespodzianki 🙂

7. Czy muszę posiadać własny sprzęt komputerowy?

W przypadku szkoleń stacjonarnych nie musisz martwić się o sprzęt komputerowy – przygotujemy go dla Ciebie. Sprzęt będzie gotowy do pracy, jak tylko usiądziesz przy swoim stanowisku. Jeśli decydujesz się na zdalną formę szkolenia musisz posiadać swój sprzęt wraz z programem z którego będziesz się szkolił.

8. Czy otrzymam certyfikat ukończenia zajęć?

Tak. Po ukończonym szkoleniu dostaniesz certyfikat ukończenia zajęć.