Tax’n’You – Konkurs wiedzy podatkowej

Kolejny już raz mamy przyjemność bycia partnerem KPMG w konkursie wiedzy podatkowej Tax’n’You. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i przekazujemy niezbędne informacje:

LET’S BEGIN THE TAX GAME

Ruszyła rejestracja do konkursu podatkowego Tax’n’You 2017. Nie czekaj, sprawdź się w konkursie
i rozpocznij karierę w charakterze doradcy podatkowego w jednym z biur KPMG w Polsce, a także zdobądź nagrody finansowe i rzeczowe.

Tax’n’You to coroczny konkurs wiedzy z zakresu doradztwa podatkowego, który pozwala skonfrontować wiedzę akademicką o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym.

Konkurs skierowany jest do:

  •   studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,
  •   studentów III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich
  •   studentówI l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających
  •   absolwentów studiów magisterskich z 2016 roku.

Aby wziąć udział w konkursie Tax’n’You należy w terminie od 27 marca do 24 kwietnia wejść na stronę kpmg.taxandyou.pl i wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie rozwiązać ankietę konkursową. Na podstawie udzielonych poprawnych odpowiedzi, jak i czasu rozwiązania ankiety do finału wybierane są 24 osoby zapraszane 19 maja na finał odbywający się w Warszawie. Na rozgrywkę finałową składają się trzy zadania: kazus, prezentacja oraz znajomość terminologii podatkowej. Uczestnicy pracują  

w grupach, jednak ich starania są oceniane indywidualnie przez Kapitułę Konkursu.  Na 24 finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, nagrody finansowe dla najlepszej trójki oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla wszystkich finalistów.

Rejestracja do konkursu trwa do 24 kwietnia.

Więcej informacji na stronie:  kpmg.taxandyou.pl