Dofinansowanie na szkolenie a Baza Usług Rozwojowych.

Drogi przyszły kursancie, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania swojego szkolenia zapoznaj się z naszym poradnikiem. Dofinansowanie szkolenia wiąże się bezpośrednio z Bazą Usług Rozwojowych.

Dlaczego warto skorzystać?

Baza Usług Rozwojowych, to portal dzięki któremu przedsiębiorcy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą skorzystać z dofinansowania, które aktualnie przysługuje w województwie
w którym zarejestrowane jest dane przedsiębiorstwo. Dzięki dofinansowaniu możesz uzyskać od 50% do nawet 80% dofinansowania, na rzecz usługi z zakresu IT. Poniżej w jasny i klarowny sposób, krok po kroku wytłumaczymy Ci, jak skorzystać z BUR, tak aby uzyskać dofinansowanie. Pamiętaj, że jeśli coś nie jest dla Ciebie wystarczająco jasne, to wystarczy jak się z nami skontaktujesz. My ze swojej strony dokonamy wszelkich starań, aby Cię wesprzeć. Pamiętaj, że zostajemy do Twojej dyspozycji.

Jakie warunki musisz spełniać, aby skorzystać z dofinansowania na szkolenie informatyczne?

Jeśli jesteś mikro, małym i średnim przedsiębiorcą i posiadasz swoją jednostkę organizacyjną na obszarze danego województwa, któremu przysługuje wsparcie (lista poniżej), to jesteś uprawniony do otrzymania dofinansowania. Reasumując jeśli jesteś firmą, która zarejestrowana jest np. w Lublinie i Twoi pracownicy również zarejestrowani są w tym obszarze, to możesz skorzystać z dofinansowania dla regionu lubelskiego.

WAŻNE!

Dofinansowanie obejmuje tylko i wyłącznie usługi szkoleniowe wpisane do Bazy Usług Rozwojowych https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ przez podmioty posiadającą pozytywnie zweryfikowaną akredytacje na realizacje usług dofinansowanych. My jako firma Imperium Szkoleniowe posiadamy taką akredytację, a klikając w link zostaniesz przekierowany do naszych najbliższych szkoleń, zarejestrowanych w Bazie Usług Rozwojowych. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego szkolenia lub terminu w bazie usług rozwojowych – skontaktuj się z nami. Będziemy w stanie przygotować dla Ciebie specjalny wpis w BUR, dzięki któremu będziesz mógł skorzystać z dofinansowanie.

Baza Usług Rozwojowych – czym tak naprawdę jest?

To serwis przygotowany przez Polską Agencje Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Baza Usług Rozwojowych umożliwia Ci otrzymanie dofinansowania na szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników. To Ty decydujesz, które ze szkoleń odpowiada Twojemu zapotrzebowaniu. Kiedy podejmiesz już decyzję skontaktuj się ze operatorem w swoim województwie. Co ważne dofinansowanie otrzymasz w formie refundacji, bonu lub zniżki. Pamiętaj, że BUR pokrywa maksymalnie 80% kosztów szkolenia. Każda z firm szkoleniowych znajdujących się w BUR otrzymuje rekomendacje, nie tylko od PARP ale również od uczestników, którzy wzięli już udział w szkoleniu.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia przy procesie refundacji.

Imperium Szkoleniowe:

tel. 22 402 15 04 (8:00 do 16:00)

mail: biuro@imperiumszkoleniowe.pl

Baza Usług Rozwojowych

tel. 22 574-07-07 (8:30 do 16:30)

mail: info_usługirozwojowe@parp.gov.pl