Uszyjemy szkolenie dla Ciebie

Szkolenia zamknięte mogą być organizowane według standardowego wzoru lub uszyte na miarę – wraz z badaniem znajomości programu wśród uczestników. Mogą odbywać się w naszych salach szkoleniowych lub w siedzibie Klienta. Jeżeli mają Państwo nietypowe życzenia odnośnie szkolenia – chętnie się z nimi zmierzymy.

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń IT. Nasza oferta szkoleń otwartych oraz zamkniętych została dostosowana do potrzeb rynkowych przez co pokrywa najpopularniejsze tematy szkoleniowe.

Może się jednak zdarzyć, że w firmie wykorzystywane jest oprogramowanie niestandardowe, którego nie znajdziesz w naszej ofercie. W takiej sytuacji – prosimy o kontakt – przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę na szkolenie zamknięte wraz z przygotowaniem dedykowanego programu szkoleniowego.

Posiadamy duże doświadczenie również w przygotowywaniu szkoleń e-learningowych z zakresu obsługi oprogramowania dedykowanego do obsługi danej działki biznesu (np. CRM, systemy rekrutacyjne, systemy do obsługi zgłoszeń serwisowych).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy lub mail biuro@imperiumszkoleniowe.pl lub zadzwoń do nas pod nr: 22 402 15 04.