Czym jest voucher i dlaczego warto go wykupić?

Voucher szkoleniowy pozwala Ci zapłacić za szkolenia w 2023  roku i zrealizować je w 2024. Dzięki voucherowi możesz wykorzystać budżet bieżącego roku i zaplanować działania szkoleniowe na przyszły rok. Końcówka roku to nie tylko gorący okres szkoleniowy, ale także okres podsumowań roku i tworzenia planów na przyszły. Często brakuje wystarczającej ilości czasu, żeby pracownicy skorzystali z działań rozwojowych. Voucher odpowiada właśnie na taką potrzebę.

Jakich działań dotyczą vouchery?

Voucher możesz wykupić na dowolną kwotę i przeznaczyć na realizację szkoleń otwartych, zamkniętych, e-learningowych oraz konsultacji. W przypadku szkoleń zamkniętych – poproś nas najpierw o ofertę, a na jej podstawie ustalimy ostateczną kwotę vouchera.

Czy korzystając z vouchera otrzymam zniżkę?

W przypadku realizacji voucherów szkoleniowych na szkolenia otwarte – otrzymasz od nas standardowo zniżki (zgłaszając 6 lub więcej osób na ten sam termin szkolenia otrzymasz 20% zniżki).

Czy otrzymam gwarancję ceny z 2023 roku?

Jeśli cena szkolenia otwarte zwiększy się w 2024 roku – realizując voucher będziesz uprawniony do skorzystania z niższej ceny z 2023 roku. Dodatkowo, jeśli cena któregoś szkolenia zostanie obniżona (np. Last Minute) – możesz skorzystać z niższej ceny szkolenia. Niewykorzystaną kwotę vouchera będziesz mógł przeznaczyć na inne szkolenia/działania rozwojowe.

Czy voucher jest jednorazowy?

Nie, kwotę z vouchera możesz wykorzystać do końca grudnia 2024 roku. Istotne jest, że możesz ją wykorzystywać „po trochu”. Część vouchera możesz zrealizować np. w marcu, część w lipcu itd. Dzięki temu możesz elastycznie podchodzić do planowania szkoleń w przyszłym roku.

Na które szkolenia mogę wykorzystać voucher szkoleniowy?

Voucher możesz wykorzystać na dowolne szkolenie z naszej oferty szkoleniowej.

Czy voucher można zwrócić?

Niestety voucher nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.

Czy pobieracie opłaty operacyjne?

Nie, cała kwota vouchera może zostać wykorzystana na działania szkoleniowe. Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu wystawienia lub też procesowania vouchera.

W jaki sposób wykupić voucher?

Jeśli jeszcze z nami nie współpracowałeś – skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas pod nr. 22 402 15 04. Jeśli jesteś naszym klientem – skontaktuj się z osobą, z którą kontaktowałeś się dotychczas ws. szkoleń.