Poznaj nas

Nasze początki

Imperium Szkoleniowe powstało w 2010 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych szkoleń IT. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń informatycznych. W okresie swojej działalności przeszkoliliśmy wiele firm z różnych gałęzi gospodarki. Otrzymaliśmy wiele listów rekomendacyjnych od zadowolonych klientów, które możesz obejrzeć tutaj. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę wciąż troszcząc się o jakość i satysfakcję naszych klientów.

 

Organizujemy szkolenia otwarte (stacjonarne i zdalne) we własnych salach szkoleniowych w Warszawie jak również szkolenia zamknięte w dowolnym miejscu w Polsce. Mieliśmy przyjemność prowadzić również projekty na terenie UE poza Polską.

 

Organizujemy szkolenia komputerowe na wielu poziomach zaawansowania, pokazując zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane możliwości poszczególnych programów. W swojej ofercie posiadamy szkolenia stacjonarne oraz bogaty wybór kursów e-learningowych na własnej platformie e-learningowej.

Czym się kierujemy

Od początku naszej działalności przyświecały nam dwie proste zasady, których kurczowo się trzymamy realizując nasze projekty szkoleniowe:

 

Zero kompromisów na jakości

O trudnych rzeczach mówić prosto

 

Dla naszych klientów oznacza to najwyższą jakość szkoleń a dla nas nieustającą pracę nad sobą.

 

Każdy projekt szkoleniowy jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego wykazujemy się dużą elastycznością – podchodzimy do potrzeb naszych klientów w sposób otwarty dopasowując się do nietypowych życzeń.

 

Dzięki temu realizujemy projekty, które są doceniane przez firmy o różnej wielkości – począwszy od jednoosobowych działalności a na największych korporacjach kończąc. Mieliśmy okazję pracować z firmami z wielu branż gospodarki, z najróżniejszymi działami i pracownikami w różnym wieku.

Bądź z nami na bieżąco – zostaw nam swój adres mailowy, a czasem (nie będziemy tego nadużywać 🙂 ) prześlemy Ci informacje o nowych artykułach na blogu czy też ciekawej promocji.