O nas

Poznaj nas 


Nasze początki

Imperium Szkoleniowe powstało w 2010 roku jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych szkoleń IT. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń informatycznych. W okresie swojej działalności przeszkoliliśmy wiele firm z różnych gałęzi gospodarki. Otrzymaliśmy wiele listów rekomendacyjnych od zadowolonych klientów, które możesz obejrzeć tutaj.

Organizujemy szkolenia otwarte we własnych salach szkoleniowych jak również szkolenia zamknięte w dowolnym miejscu w Polsce. Mieliśmy przyjemność prowadzić również projekty na terenie UE poza Polską.

Organizujemy szkolenia komputerowe na wielu poziomach zaawansowania, pokazując zarówno podstawowe jak i bardziej zaawansowane możliwości poszczególnych programów. W swojej ofercie posiadamy szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe.

Nasze wartości

Od początku naszej działalności przyświecała nam jedna zasada, której kurczowo się trzymamy „Zero kompromisów na jakości”. Dla naszych klientów oznacza to najwyższą jakość szkoleń a dla nas nieustającą pracę nad sobą. Drugą naszą zasadą jest elastyczność. Podchodzimy do potrzeb naszych klientów w sposób otwarty dopasowując się do nietypowych życzeń.

Dzięki temu realizujemy projekty, które są doceniane przez firmy o różnej wielkości – począwszy od jednoosobowych działalności a na największych korporacjach kończąc.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz pobrania naszego katalogu szkoleń w formacie PDF.

Imperium Szkoleniowe w liczbach

Ponad 45 000 tys. przeszkolonych osób

Ponad 4 900 przeprowadzonych szkoleń

Ponad 55 000 godzin szkoleniowych

Ponad 220m2 – powierzchnia naszych sal szkoleniowych

Wypiliśmy razem z kursantami ponad 1200 kg kawy