Zaufali nam

Przeszkoliliśmy tysiące osób

Setki firm, tysiące osób zaufało Imperium Szkoleniowemu i powierzyło nam misję nauki nowoczesnych narzędzi IT. Firmy doceniają nasze podejście, by „o trudnych rzeczach mówić prosto”. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów uczestnicząc w jednym z naszych szkoleń.

Sygnity

Z przyjemnością informuję, że usługa została wykonana terminowo i profesjonalnie.”

TomTom

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Imperium Szkoleniowe jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie usług szkoleniowych.”

Centrum Projektów Europejskich

Wysoki poziom usług realizowanych przez firmę Imperium Szkoleniowe, p. Kamila Targosińskiego pozwala nam rekomendować tę firmę innym zleceniodawcom.”

SAMSUNG

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Imerpium Szkoleniowe jako profesjonalnego organizatora szkoleń.”

Ministerstwo Obrony Narodowej

Szkolenia zrealizowane dla MON cechowały się wysokim poziomem merytorycznym, aktywizującą formą zajęć oraz dobrą atmosferą sprzyjającą rozwojowi zawodowemu uczestników. Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie trenerów zostały docenione przez uczestników.”

Kuryłowicz & Associates

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwa firmę jako wiarygodnego i odpowiedzialnego Partnera, który z pełnym profesjonalizmem realizuje usługi edukacyjne na najwyższym poziomie. Pracownicy Imperium Szkoleniowego to prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie.”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Program szkolenia został dostosowany do naszych potrzeb i oczekiwań. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny zajęć, zaangażowanie trenerów oraz przydatność wiedzy w swojej pracy zawodowej.”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Cykl osiemnastu dwudniowych szkoleń został zrealizowany w sposób wyjątkowo profesjonalny zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym, a jego kompleksowe przygotowanie przekroczyło nasze oczekiwania wyjściowe.”

British American Tobacco

Wszystkie szkolenia spotkały się z bardzo wysoką oceną uczestników, którzy zwracali uwagę na swobodny, ale profesjonalny sposób prowadzenia szkoleń, jak również na wysoki poziom merytoryczny trenerów.”

Colliers International

Pragniemy polecić firmę Imperium Szkoleniowe jako rzetelnego partnera w realizacji programów szkoleniowych. Z przyjemnością będziemy korzystać z kolejnych szkoleń w przyszłości.”

Orbis Grupa Hotelowa

W związku z wysokim poziomem zadowolenia z prowadzonych szkoleń oraz elastycznością i profesjonalizmem rekomendujemy firmę Imperium Szkoleniowe jako godnego zaufania wykonawcę usług szkoleniowych.”

Jones Lang LaSalle

Jones Lang LaSalle rekomenduje firmę Imperium Szkoleniowe jako rzetelnego wykonawcę usług programistycznych (pisanie makr w języku Visual Basic for Applications).”

Powyższe cytaty pochodzą z małej części listów referencyjnych, które otrzymaliśmy od naszych klientów za zrealizowane szkolenia. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla najróżniejszych stanowisk, wszystkich branż gospodarki i całego przekroju wiekowego naszej populacji. O trudnych rzeczach mówimy prosto – to jest nasza podstawowa dewiza, której się trzymamy. Zapytaj nas o organizację szkoleń dla Twojej firm.