Power BI

Power BI

Kompletne szkolenie – od podstaw po zagadnienia zaawansowane

e-LearningE-learning Power BIE-learning Power BIPolecanePopularne

Czas trwania: 10 h 25 min

Power BI to rewolucyjne narzędzie ze stajni Microsoft. To narzędzie, w którym po naszym szkoleniu bez trudu utworzysz czytelne, estetyczne, nowoczesne i wiarygodne raporty. Power BI jest uznawany za jeden z wiodących programów do analizy i wizualizacji danych oraz szeroko pojmowanego Business Intelligence.

rozwiń

Nasze szkolenie e-learningowe Power BI dedykujemy wszystkim osobom, które dopiero rozpoczynają pracę lub pragną uzupełnić wiedzę o najpopularniejsze elementy programu. Szkolenie e-learningowe zbudowaliśmy pamiętając o pytaniach, które kursanci zadawali nam na szkoleniach stacjonarnych. Dlatego też nasze szkolenie e-learningowe Power BI wyposaży Cię w ogrom praktycznej i użytecznej wiedzy.
Szkolenie podzieliliśmy na kilka modułów tematycznych a w każdym z nich poznasz elementy, które stanowią istotny element wiedzy z zakresu Power BI. Decydując się na nasze szkolenie e-learningowe z Power BI będziesz poznawać program wg logicznej kolejności. Zaczniesz od podstaw pracy z Power BI Desktop a także przeprowadzimy Cię przez proces zakładania bezpłatnego konta w usłudze powerbi.com. Wiemy, że najlepiej uczyć się przez praktykę, dlatego już w pierwszym module utworzysz kompletny raport – począwszy od zasilenia go danymi, przez zbudowanie wizualizacji. Dzięki temu zdobędziesz wyobrażenie całokształtu możliwości Power BI. Kolejnym modułem naszego kursu online będzie modelowanie danych na etapie ich importowania do Power BI (dowiesz się m.in. jak podłączać się do różnych źródeł danych, naprawiać je przed zaimportowaniem i przygotowywać do dalszej analizy). Gdy dane znajdują się już w Power BI – dalej możesz z nimi pracować używając języka DAX – właśnie DAXowi poświęcamy kolejny moduł naszego szkolenia online. Dwa kolejne modułu to ultrapraktyczne zapoznanie z wizualizacjami oraz przepastnymi opcjami formatowania warunkowego w Power BI. Po tym module Twoje raporty ożyją 😊 W modułach Filtry i Opcje raportu poznasz sposoby ograniczania danych dla konkretnych kafelków a także ciekawe tricki, które sprawiają że raporty są jeszcze bardziej dynamiczne (jak np. strona raportu jako etykieta). Dopełnieniem naszego kursu online jest praca z usługą powerbi.com. Dowiesz się w niej jak opublikować raport oraz udostępnić innym użytkownikom.
Formuła naszego szkolenia e-learningowego Power BI będzie idealna dla osób, które lubią przyswajać wiedzę w swoim własnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie.
Po ukończonym szkoleniu otrzymasz od nas dwa certyfikaty – zarówno w języku polskim jak i angielskim oraz jeśli chcesz – potwierdzenie znajomości programu na platformie LinkedIn. Potwierdzenie znajomości pozwala podnieść atrakcyjność profilu w oczach potencjalnego pracodawcy.
Sprawdź poniżej moduły oraz lekcje z jakich składa się kurs oraz zawartość lekcji demo.

Moduły:

Opieka Mentorska

Opieka mentorska

Dbamy o naszych uczestników również po zakończeniu szkolenia. Po szkoleniu zostaniesz objęty przez nas 90-dniową opieką mentorską. Jak działa opieka mentorska? – Będziesz mógł skontaktować się z dedykowanym trenerem w celu otrzymania pomocy przy rozwiązywaniu zadań z podręcznika lub napotkanych podczas codziennej pracy jeśli ich zakres mieści się w ramach zakresu szkolenia. Trener zasugeruje możliwe scenariusze rozwiązań oraz wskaże odpowiednie zasoby niezbędne do znalezienia właściwej drogi rozwiązania problemu.

Cena szkolenia:

199,00 zł
Ponad 243 przeszkolonych osób Zapisz się teraz

Cena szkolenia zawiera:

  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Opiekę mentorską
  • Certyfikaty ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia dla uczestników

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia oznaczający pełne przyswojenie wiedzy.

napisz do nas!