Power BI

Power BI

Kompletne szkolenie – od podstaw po zagadnienia zaawansowane

e-LearningE-learning Power BIE-learning Power BIPolecanePopularne

Czas trwania: 10 h 25 min

Szkolenie e-learningowe Power BI jest kompletnym szkoleniem, którego potrzebujesz, żeby sprawnie pracować z usługą Power BI. Szkolenie dedykujemy wszystkim osobom rozpoczynającym pracę z Power BI, a także użytkownikom, którzy pierwszy kontakt z Power BI mają za sobą, a pragną usystematyzować wiedzę i nabyć nowe umiejętności.

rozwiń

Podczas szkolenia Power BI zapoznamy Cię ze składowymi ekosystemu Power BI (usługa powerbi.com, konstruktor raportów Power BI Desktop, zasilanie danymi poprzez Power Query, budowa funkcji w DAX, tworzeniu wizualizacji). Szkolenie zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł kolejno wdrażać zdobytą wiedzę w kolejnych ćwiczeniach. Szkolenie rozpoczniesz od zapoznania się z ideą całej usługi Power BI. W kolejnym kroku poznasz podstawowe metody zasilania danymi oraz podstawowego formatowania elementów raportu. Po zdobyciu wiedzy podstawowej przejdziesz do podstaw modelowania danych tak, aby przygotowanie raportów i analiz było prostsze. Następnie zagłębisz się w narzędzia do zasilania Power BI danymi (Power Query) oraz analizy danych (DAX). Na tym etapie będziesz już posiadał wystarczającą wiedzę aby wykonać wiele typowych raportów – będziesz mógł zatem poznać najpopularniejsze wizualizacje w szczegółach. Zwieńczeniem szkolenia będzie opublikowanie raportu do usługi powerbi.com oraz praca w widoku usługi.
Po ukończonym szkoleniu będziesz w stanie samodzielnie z wykorzystaniem Power BI wykonać dynamiczne i estetyczne raporty.
Formuła e-learningu jest idealna dla osób, które lubią przyswajać wiedzę w dowolnym miejscu i czasie w swoim własnym tempie. Każdą z lekcji możesz odtwarzać dowolną liczbę razy w okresie dostępu do szkolenia. Sprawdź również możliwość uczestniczenia w szkoleniu stacjonarnym lub zdalnym: link
Poniżej możesz sprawdzić z jakich modułów oraz lekcji składa się kompletny i kompleksowy kurs Power BI

Moduły:

Opieka Mentorska

Opieka mentorska

Dbamy o naszych uczestników również po zakończeniu szkolenia. Po szkoleniu zostaniesz objęty przez nas 90-dniową opieką mentorską. Jak działa opieka mentorska? – Będziesz mógł skontaktować się z dedykowanym trenerem w celu otrzymania pomocy przy rozwiązywaniu zadań z podręcznika lub napotkanych podczas codziennej pracy jeśli ich zakres mieści się w ramach zakresu szkolenia. Trener zasugeruje możliwe scenariusze rozwiązań oraz wskaże odpowiednie zasoby niezbędne do znalezienia właściwej drogi rozwiązania problemu.

Cena szkolenia:

199,00 zł
Ponad 223 przeszkolonych osób Zapisz się teraz

Cena szkolenia zawiera:

  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Opiekę mentorską
  • Certyfikaty ukończenia szkolenia

Certyfikat ukończenia szkolenia dla uczestników

Certyfikat ukończenia szkolenia

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia oznaczający pełne przyswojenie wiedzy.

napisz do nas!